+90 532 305 46 76 Pazartesi - Cuma: 09.00 - 18.00
bakisganlevent73@gmail.com

Biz sizin için buradayız.

1973 Almanya doğumluyum. İlkokul, ortaokul, lise ve üniversiteyi İstanbul da okudum. Kabataş Erkek Lisesi nin ardından 1991 yılında İstanbul Tıp Fakültesine girdim ve 1997 yılında mezun oldum. Ardından Genel Cerrahi ihtisasına başladım ve 2003 yılında Genel Cerrahi Uzmanı oldum.

Meslek hayatımda Üniversite hastaneleri, Devlet Hastaneleri ve Özel hastaneler olmak üzere çeşitli hastanelerde tecrübeler edindim. Alanımda tüm ameliyatları yapmanın yanı sıra son yıllarda artan obezite nedeniyle Bariatrik ameliyatlara karşı ilgim arttı . Bu nedenle obezite ile ilgili tüp mide , mide balonu ve botoksu özel ilgi alanım içerisinde yer almaktadır. Şu anda Osmanbey de kendi kliniğimde çalışıyorum. Çeşitli özel hastanelerle anlaşmalı bir kliniğim var ayrıca tüm özel sigortalar ilede anlaşmam olduğu için kliniğimde özel sigortalı hastalarıma ücretsiz bakabiliyorum ve yine anlaşmalı hastanelerde(A plus hastaneler dahil) ameliyat ve endoskopilerini ücretsiz yapabiliyorum.

Sağlıklı günlerde görüşmek dileğiyle…

Sizler için en iyisiniz istiyoruz.

Sizler için en iyisiniz istiyoruz.

Son yıllarda kanser tedavileri, obezite gibi çok ciddi hastalıklarla mücadele ederken yine son zamanlarda giderek artan bir talep gören estetik cerrahi müdahalelerde başarılı sonuçlar elde etmiş bir ekibe sahibiz.

7/24 Destek Hattı Whatsapp Canlı Sohbet